Oferta - Agroturystyka Maria

Agroturystyka Maria
Agroturystyka Maria
Przejdź do treści


Agroturystyka Maria to wspaniałe miejsce na wypoczynek. 2,5 hektary terenu zielonego pośrodku gór i lasów, nad brzegiem rzeki Olzy, przy drodze lokalnej o znikomym natężeniu ruchu - uraczy Was spokojem i wytchnieniem od zgiełku  miasta. Spokój i cisza, życie wraz z rytmem otaczającej nas przyrody są  naszym niezaprzeczalnym atutem.
Do dyspozycji gości oddajemy 10 odrębnych segmentów w czterech całorocznych, murowanych domkach.
Posiadamy łącznie 50 miejsc noclegowych oraz piękną polanę z możliwością postawienia namiotu.

Każdy segment ma własne wejście oraz łazienkę, lodówkę, czajnik elektryczny, naczynia oraz sztućce.
W ramach wolnego czasu zachęcamy do korzystania z atrakcji: boisk do siatkówki i piłki nożnej, zadaszonej wiaty grillowej, placu zabaw dla dzieci, a w sezonie letnim na basen. Na niepogodę proponujemy grę w bilard, piłkarzyki, ping-ponga, zabawę karaoke i inne. Dysponujemy dwoma niezależnymi salkami, gdzie zorganizować można gry i zabawy, imprezę a także szkolenie szkolenie (posiadamy rzutnik multimedialny oraz profecjonalne nagłośnienie).
Z przyjemnością zapraszamy Państwa na chwilę zdrowotnego relaksu w naszej Grocie Solnej oraz przednią zabawę w akompaniamencie fantastycznej Kapeli Góralskiej.
Zachęcamy także do letnich przejażdżek bryczką oraz zimowych kuligów; jesteśmy też świetną bazą wypadową pod piesze lub rowerowe górskie wyprawy.
Agrosturystyka Maria oferuje też profesjonalną
organizację i obsługę:
˘ Biesiad, Rajdów
˘ Przyjęć weselnych
˘ Imprez integracyjnych
˘ Urodzin, imienin, rocznic
˘ Spotkań towarzyskich
˘ Obozów, kolonii, wycieczek, zielonych szkół
Zapewniamy uczestnikom  przednią zabawę na parkiecie przy doskonałym nagłośnieniu i  dyskotekowym oświetleniu oraz wspaniałe menu, które z przyjemnością  dostosujemy do Waszych potrzeb. Proponujemy także kuligi i przejażdżki bryczką, ogniska i grille oraz towarzystwo rozśpiewanej Kapeli Góralskiej.  
U nas na pewno  będziecie się świetnie bawić!
Istebna  to wspaniałe miejsce.
Położona pośród gór i lasów ma do zaoferowania  wiele więcej niż może się wydawać. Szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe  znajdują się tuż za naszym płotem, a wspaniałe punkty widokowe zaledwie  o kilka kroków.
Polecamy piękne panoramy ze Złotego gronia (710m n.p.m.), Ochodzity (895m n.p.m.) czy Koczego zamku (846m n.p.m.).
Warto  wybrać się na Stecówkę (760m n.p.m.) gdzie poza wspaniałymi widokami  obejrzeć można piękny, drewniany kościółek z 1956 roku, oraz stylowe  Schronisko z 1932 roku.
Polecamy popularną Kubalonkę (830m n.p.m.),  zameczek Prezydenta RP, Zaporę na Jeziorze Czerniańskim oraz najwyższa w  okolicy Baranią Górę (1220m n.p.m.).
Dla sympatyków zwiedzania  Istebna oferuje izby pamięci i muzea, w tym: Chatę Kawuloka (muzeum  regionalne), Izbę Pamięci Marii Gwarek (muzeum koronki), Na Grapie  (muzeum regionalne), Chatę Na Szańcach (Galeria Scena Sztuki i Kultury  Regionalnej Tadeusza Ruckiego), Izbę Pamięci Jerzego Kukuczki, Ośrodek  Edukacji Ekologicznej (flora i fauna Beskidów) i wiele innych.
Warto także zobaczyć Trójstyk -  rzeczywisty punkt zetknięcia się granic trzech Państw: Polski, Czech i  Słowacji. Sympatykom czeskich łakoci i czegoś mocniejszego polecamy przejście  graniczne w Jasnowicach z kilkoma, dobrze zaopatrzonymi sklepami.
Dla  fanów białego szaleństwa polecamy wyciągi narciarskie: "Złoty Groń"  oddalony o ok. 800m oraz wyciąg krzesełkowy "Zagroń", oddalony od  Ośrodka o ok 1,5km.

Wróć do spisu treści